BTM

Najlepsze feromony bezzapachowe dostępne na rynku.

Kup teraz!

Pheromax

Bardzo mocne feromony zapachowe gwarancją sukcesu.

Kup teraz!

Chakra

7 różnych feromonów w jednej buteleczce od Chakra.

Kup teraz!

Feromony Love & Desire

Feromony to substancje zapachowe informujące innych przedstawicieli gatunku o naszych indywidualnych cechach. Każdy z nas posiada swoja własną unikalną kompozycję „aromatów”, która w sposób naturalny i subtelny o nas świadczy. Można jednak spowodować, by nasza „wonna wizytówka” stała się atrakcyjniejsza dla otoczenie, co spowoduje większe zainteresowanie naszą osobą, skupie się na tym co mamy do zaoferowania oraz większą przychylność. Love & Desire to unikalna kompozycja energetyzujących nut zapachowych i 4 feromonów umożliwiających szerokie spektrum działania:

Androstenol

Pomoże Ci we flircie. Jest produkowany przez mężczyzn w okresie dojrzewania i ma bardzo silne działanie na podświadomość kobiet. Jego poziom jest zwykle wyższy u mężczyzn dominujących. Wpływa na wzbudzenie atrakcyjności u kobiet, jak i u mężczyzn, i ma socjalne znaczenie przy nawiązywaniu kontaktów. Kobiety w wieku reprodukcyjnym, czyli mające od 20 do 50 lat są szczególnie wyczulone i podatne na jego zapach. Idealny dla zdobywców.

Androstenon

Wzbudzi respekt do Twojej osoby. To zapach wytwarzany głównie przez mężczyzn dominujących, który sygnalizuje siłę wśród osobników tej samej płci. Służy mężczyznom do przyciągania uwagi kobiet i wzbudzenia ich zainteresowania. Mężczyźni przebywający w warunkach dużej rywalizacji, np. sportowcy, maklerzy, a nawet więźniowie mają dużo wyższy poziom stężenia tego feromonu. Warto go używać np. w pracy, gdy chce się wzbudzić większy respekt, podczas trudnych negocjacji i przy rozwiązywaniu kwestii konfliktowych. Idealny dla liderów.

Androsteron

Zbuduje Twój autorytet. To najbardziej męski ze wszystkich składników. Powoduje uczucie dominacji, ale nie wpływa na efekt agresji, stwarzając aurę bezpieczeństwa. Naturalnie ujawnia się u samców typu alpha. Prawdopodobnie to na podstawie jego stężenia kobiety wybierają najlepszego kandydata na męża i ojca swoich dzieci. Idealny dla chcących okazywać z jednej strony pewność siebie i siłę, a z drugiej opiekuńczość i sympatię.

Androstadienon

Sprawi, że przyciągniesz uwagę kobiet. „Feromon miłości", który wpływa na zmianę nastroju u kobiet. Wiele badań nad tym feromonem wskazuje, że silne oddziałuje na aktywność mózgu u kobiet. Mogą iść z nim w parze takie efekty, jak wzrost uwagi, przychylność, poprawa nastroju. Co ciekawe, zapach ten może też łagodzić u kobiet skutki syndromu napięcia przedmiesiączkowego, poprawiając ich nastawienie oraz wpływając relaksująco. Idealny dla niestrudzonych kochanków. Przewagą Love & Desire nad innymi perfumowanymi feromonami jest właśnie zawartość tych czterech składników oraz ich wysokie stężenie, a wszystko to połączone z silnie działającym na kobiece zmysły zapachem. Należy też dodać, że mamy tu do czynienia z produktem zdecydowanie najlepszym w swojej kategorii. Taki wniosek można wysnuć na podstawie analizy składu produktu, w oparciu o pozytywne opinie zadowolonych klientów oraz o statystyki sprzedażowe. Ilość konsumentów, którzy kupili Love & Desire na próbę i kupują go od tej pory regularnie jest bardzo duża. Właśnie dlatego producent zdecydował się na wprowadzenie perfumy w 13ml opakowaniu, by istniała możliwość wypróbowania bez konieczności dużego wydatku. Inną zaletą Love & Desire jest to, że można go używać codziennie, a i tak jego działanie nie sołabnie, zaś zapach się nie znudzi.

Opinie klinetów

Jestem agentem ubezpieczeniowym, a kontakt z klientem to podstawa w mojej branży.
Podejrzałam kiedyś u brata takie dziwne perfumy i nie chciał mi powiedzieć co to.
Właśnie od L&D zaczęłam moją wieloletnią „przygodę” z fero.