BTM

Najlepsze feromony bezzapachowe dostępne na rynku.

Kup teraz!

Pheromax

Bardzo mocne feromony zapachowe gwarancją sukcesu.

Kup teraz!

Chakra

7 różnych feromonów w jednej buteleczce od Chakra.

Kup teraz!

Feromony Love & Desire

Nieczęsto zdarza się okazja by tak niska cena szła w parze z tak wysoką jakością. Love & Desire to klasa sama dla siebie, zdecydowany lider na rynku, produkt doskonały pod każdym względem.

Świetnie sprawdza się jako środek do skutecznego podrywu, jako wsparcie dla osób mających nadzieję na przelotny flirt zakończony niezobowiązującym romansem, częstsze rozmowy z płcią przeciwną czy zwykłe zainteresowanie za strony otoczenia.

Bardzo wysokie oceny produktom Love & Desire wystawiają sprzedawcy i inni pracownicy sektorów, w których sprawą kluczową jest skuteczny kontakt z klientem. Mówią oni o niecodziennej przychylności ze strony interesantów – łatwiej dają się oni nakłonić do wyboru proponowanych produktów czy rozwiązań i, co ciekawe, dzieje się tak z osobami obu płci – bardzo często klient, który ma uzasadnione powody do negatywnych postaw zachowuje się przyjaźnie i spokojnie, rezygnuje ze skarg i reklamacji, z uśmiechem na twarzy.

Inną grupą użytkowników Love&Desire są menadżerowie i biznesmeni, których praca polega na zdominowaniu podwładnych, wynegocjowaniu jak największych korzyści u kontrahentów oraz wygraniu wyścigu z konkurencją. Za pomocą feromonów ich skuteczność się zwiększa, co przekłada się na sukces.

Wejdź w posiadanie Love & Desire i wykorzystaj magię feromonów do własnych celów.

Opinie klinetów

Jestem agentem ubezpieczeniowym, a kontakt z klientem to podstawa w mojej branży.
Podejrzałam kiedyś u brata takie dziwne perfumy i nie chciał mi powiedzieć co to.
Właśnie od L&D zaczęłam moją wieloletnią „przygodę” z fero.