BTM

Najlepsze feromony bezzapachowe dostępne na rynku.

Kup teraz!

Pheromax

Bardzo mocne feromony zapachowe gwarancją sukcesu.

Kup teraz!

Chakra

7 różnych feromonów w jednej buteleczce od Chakra.

Kup teraz!

Ranking: TOP 5 feromonów dla kobiet

Nie wszystkie kobiety potrafią owijać sobie mężczyzn wokół palca. Części z nich brakuje dostatecznej odwagi, dlatego nie podejmują się flirtu, a nawet unikają kontaktów. Często taka sytuacja pojawia się także w długoletnich związkach, w których partnerzy z różnych przyczyn zaczynają się od siebie oddalać. Rozwiązaniem na ten problem są feromony, czyli związki chemiczne, które w naturalny sposób oddziałują na układ nerwowy, wywołując trudną do wyjaśnienia fascynację. Zainteresowane to można następnie przekuć w sukcesy pracy oraz relacjach damsko-męskich. Obecnie bez problemu można nabyć bardzo pociągające perfumy, które działają właśnie dzięki feromonom. Załóżmy więc, że chcemy się na nie zdecydować, jakie powinniśmy wybrać? Dla ułatwienia przygotowaliśmy opis kilku najlepszych feromonów damskich - ranking zdradza m.in. ich sposób działania i wpływ na życie.

5. WPJ PH Feromon Collection 13ml (kulka) - feromony damskie

Łatwy w aplikacji i przestępny cenowo produkt stworzony przez firmę WPJ International. Środek ten charakteryzuje się przyjemnym, bardzo seksownym zapachem podkreślającym kobiecość. Podświadomie działa na płeć przeciwną wywołując jej zwiększone zainteresowanie. Mężczyźni nie będą w stanie stwierdzić, co przyciąga ich od użytkowniczki tych feromonów, ale z pewnością nie umkną magnetycznemu przyciąganiu. WPJ PH Feromon Collection można wykorzystać na wiele sposobów. Produkt wcale nie musi służyć do podrywania, znakomicie spisuje się jako impuls do odkrycia swojej silnej, kobiecej strony. Doskonale buduje zaufanie i jest dobrym wyborem w przypadku randki, jak i rozmowy o pracę. Te feromony damskie mają formę wygodnej kulki. Aplikuje się je podobnie jak perfumy na takie miejsca jak szyja, skronie czy dekolt. Działanie jest niemal natychmiastowe.

4. BTB 10ml - feromony damskie

Bez bezwonnych feromonów dla kobiet ranking nie miałby sensu, dlatego na 4 pozycji znalazł się produkt marki BTB. Ten efektywny koncentrat nie tylko przyciągnie uwagę płci przeciwnej, ale nawet na nowo rozpali żar namiętności w związkach o wieloletnim stażu. Kluczową rolę w działaniu tego produktu odgrywają cztery składniki: Estratetraenol (wpływa na pozytywny nastrój i pobudzenie seksualne), Androstenol (wytwarza aurę witalności), Androstadienon (poprawia samopoczucie) oraz Kopuliny (wzbudza pożądanie u mężczyzn). BTB to feromony bezzapachowe dlatego nie wzbudzają żadnych podejrzeń u płci przeciwnej, która będzie oczarowana każdą kobietą zdecydowaną na ich użytkowanie. Do osiągnięcia pierwszych efektów wystarczy jedna kropla.

3. Pheromax Woman 1ml - feromony damskie

Bardzo silny specyfik o wysokim stężeniu feromonów. Jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które oczekują natychmiastowych rezultatów. Rozbudzają przebojową stronę, a także wywołują pożądanie u płci przeciwnej. Niewielka buteleczka z Pheromax Woman wygląda bardzo niepozornie i oferuje najmniejszą zawartość ze wszystkich produktów w rankingu feromonów damskich. To nie powinno jednak nikogo zmylić, bo specyfik wart jest każdej ceny. Wystarczy jedna kropla, by zawrócić w głowie nie jednemu mężczyźnie. Mały rozmiar ułatwia przenoszenie produktu, dlatego zawsze można je mieć przy sobie. W sytuacji wymagającej odważnego działania wystarczy nanieść je na skórę, by zyskać przewagę. To zdecydowanie jeden z najlepszych produktów dostępnych na rynku, który czyni kobiety bardziej świadomymi swojego seksapilu oraz buduje ich pewność siebie.

2. Passion for her 100ml - perfumy z feromonami - damskie

Uniwersalne perfumy z feromonami damskimi, które pasują do każdej grupy wiekowej oraz różnych sytuacji. Pasują do codziennego użytku, dlatego można ich użyć zarówno przed wyjściem do kina, jak i klubu, ale także do pracy. W rzeczywistości jest to więc produkt 2 w 1. Zawarte w nim feromony są bezwonne, dzięki czemu nie gryzą się z nowoczesnym zapachem perfum. Passion for her docenią kobiety, które pragną być zauważane. Żaden mężczyzna nie przejdzie obok nich obojętnie, a ich subtelny efekt odczują nawet koleżanki. Dobry wybór dla pań, które chcą wyjść z cienia i zacząć brylować w towarzystwie. Co ciekawe, polepsza on nastrój również osób przebywających w pobliżu, więc pole jego działania jest naprawdę szerokie.

1. Love & Desire 100ml perfumy z feromonami - damskie

Ranking zamykają perfumy damskie z feromonami marki Love & Desire. Mogą się one pochwalić bardzo bogatą paletą zapachów. W tej unikatowej nucie można wyczuć m.in. przyjemną woń jaśminu. Zawarte w nich feromony dla kobiet oddziałują na obie płci. Przede wszystkim pomagają wybić się na tle innych Pań, a także pokazują im zdeterminowanie oraz siłę użytkowniczki. Sprawiają też, że mężczyźni poświęcają im więcej uwagi, chętnie słuchają oraz stają się nimi bezpośrednio zainteresowani. To przekłada się na sukcesy w różnych aspektach życia, a nawet pomaga uwolnić się od wielu problemów. Feromony Androstenon, Kopuliny, Androsteron oraz Estratetraenol eksponują kobiece walory. Są przy tym całkowicie naturalne i oddziałują na poziomie biologicznym. Z Love & Desire łatwiej zdobyć sympatię przełożonego, nawiązać bliższą relację z niezdecydowanym znajomym czy ponownie przyciągnąć do siebie partnera.

Opinie klinetów

Jestem agentem ubezpieczeniowym, a kontakt z klientem to podstawa w mojej branży.
Podejrzałam kiedyś u brata takie dziwne perfumy i nie chciał mi powiedzieć co to.
Właśnie od L&D zaczęłam moją wieloletnią „przygodę” z fero.